Inox Storkøkken ApS
Årsregnskap 1899–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 1899 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | 1 822 206 | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 34 529 | 110 589 | — | — | 75 008 | −137 333 | −1 930 | −5 305 | 0 |
| Resultat før skatt | 13 246 | 101 153 | 47 136 | 73 373 | 74 841 | −138 965 | −3 305 | −5 362 | 0 |
| Årsresultat | 10 090 | 76 545 | 41 737 | 72 469 | 74 841 | −138 965 | −3 305 | −5 362 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | 4 % | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 1899 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 527 572 | 562 063 | 642 848 | 769 138 | 437 803 | 258 783 | 200 569 | 176 474 | 0 |
| Egenkapital | 178 051 | 167 961 | 91 416 | 49 678 | −22 792 | −97 632 | 41 333 | 44 638 | 0 |
| Sum gjeld | 349 521 | 394 102 | 551 432 | 719 460 | 460 595 | 356 415 | 159 236 | 131 836 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | 551 432 | 719 460 | 460 595 | 356 415 | 159 236 | 131 836 | 0 |
| Egenkapitalandel | 33,7 % | 29,9 % | 14,2 % | 6,5 % | −5,2 % | −37,7 % | 20,6 % | 25,3 % | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.