Mina Slagter ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−210 404 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −42 543 | −106 987 | −83 810 | −147 420 | 17 994 | −7 199 | 186 764 | 4 781 |
| Resultat før skatt | −48 167 | −119 561 | −88 862 | −154 226 | 15 502 | −10 707 | 185 985 | 1 740 |
| Årsresultat | −48 167 | −169 899 | −69 556 | −120 598 | 12 906 | −11 354 | 144 909 | 1 357 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 583 346 | 566 817 | 605 973 | 454 664 | 577 500 | 492 123 | 329 220 | 337 273 |
| Egenkapital | −210 404 | −162 236 | 7 663 | 77 219 | 197 818 | 184 912 | 196 266 | 51 357 |
| Sum gjeld | 793 750 | 729 053 | 598 310 | 377 445 | 379 682 | 307 211 | 132 954 | 285 916 |
| Kortsiktig gjeld | 793 750 | 729 053 | 598 310 | 377 445 | — | 307 211 | — | — |
| Egenkapitalandel | −36,1 % | −28,6 % | 1,3 % | 17 % | 34,3 % | 37,6 % | 59,6 % | 15,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.