SanB Holding ApS
Årsregnskap 2018–2025, lest fra 8 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −3 000 | −16 510 | −3 000 | −4 500 | 4 498 | 5 236 | 0 | −4 587 |
| Resultat før skatt | −2 988 | −16 459 | −3 009 | −5 750 | 4 493 | 5 236 | 0 | −4 590 |
| Årsresultat | −2 988 | −16 459 | −3 009 | −5 750 | 3 505 | 4 084 | 0 | −4 590 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 60 388 | 63 376 | 45 612 | 48 622 | 19 505 | 43 806 | 0 | 0 |
| Egenkapital | 11 793 | 14 781 | 31 240 | 34 250 | 7 590 | 4 085 | −4 590 | −4 590 |
| Sum gjeld | 48 595 | 48 595 | 14 372 | 14 372 | 11 915 | 39 721 | 4 590 | 4 590 |
| Kortsiktig gjeld | 48 595 | 48 595 | 14 372 | 14 372 | 11 915 | 39 721 | 4 590 | 4 590 |
| Egenkapitalandel | 19,5 % | 23,3 % | 68,5 % | 70,4 % | 38,9 % | 9,3 % | — | — |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.