Mannik Holding ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | −93 216 | 3 206 598 | 196 990 | −16 860 | 3 718 169 | 319 492 | 501 647 | — | — |
| Årsresultat | −93 216 | 3 206 598 | 196 990 | −16 860 | 3 718 169 | 319 492 | 501 647 | −83 335 | −108 950 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 8 260 677 | 10 671 143 | 8 234 144 | 8 026 356 | 4 039 092 | 733 277 | 515 111 | 0 | 70 148 |
| Egenkapital | 6 553 405 | 7 066 621 | 3 982 023 | 3 902 832 | 4 034 092 | 518 924 | 310 032 | −191 615 | −108 280 |
| Sum gjeld | 1 707 272 | 3 604 522 | 4 252 121 | 4 123 524 | 5 000 | 214 353 | 205 079 | 191 615 | 178 428 |
| Kortsiktig gjeld | 5 000 | 5 000 | 10 389 | 7 000 | 5 000 | 78 353 | 69 079 | 55 615 | 42 428 |
| Egenkapitalandel | 79,3 % | 66,2 % | 48,4 % | 48,6 % | 99,9 % | 70,8 % | 60,2 % | — | −154,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.