Safety Bull ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | 152 103 | −154 454 | 172 809 | −227 559 | −1 051 338 | 535 448 | 1 074 278 |
| Resultat før skatt | 89 977 | 448 806 | 147 806 | −142 023 | 114 007 | −328 669 | −1 104 946 | 561 586 | 1 074 278 |
| Årsresultat | 70 183 | 350 019 | 115 256 | −110 778 | 88 943 | −256 380 | −861 899 | 438 040 | 837 937 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 594 851 | 1 593 058 | 1 526 945 | 1 462 056 | 1 370 611 | 1 914 226 | 1 397 288 | 1 945 203 | 1 124 278 |
| Egenkapital | 1 103 037 | 1 032 854 | 682 835 | 567 579 | 678 357 | 589 414 | 845 794 | 905 977 | 887 937 |
| Sum gjeld | 491 814 | 560 204 | 844 110 | 894 477 | 692 254 | 1 324 812 | 551 494 | 1 039 226 | 236 341 |
| Kortsiktig gjeld | 491 814 | 560 204 | 844 110 | 894 477 | 676 546 | 1 324 812 | — | — | 236 341 |
| Egenkapitalandel | 69,2 % | 64,8 % | 44,7 % | 38,8 % | 49,5 % | 30,8 % | 60,5 % | 46,6 % | 79 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.