City Kebab Ishøj ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 393 170 | −480 177 | 239 969 | 36 397 | 144 229 | 60 432 | 21 783 | 169 792 | 282 563 |
| Resultat før skatt | — | −476 662 | 239 082 | 33 416 | 141 464 | 58 121 | 20 995 | 168 894 | 282 314 |
| Årsresultat | 333 305 | −476 662 | 186 484 | 26 064 | 110 342 | 45 335 | 16 221 | 131 758 | 213 086 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 365 605 | 616 921 | 1 078 909 | 782 649 | 919 818 | 735 856 | 533 777 | 545 008 | 452 170 |
| Egenkapital | 542 215 | 302 410 | 779 072 | 592 588 | 566 524 | 456 181 | 410 846 | 394 843 | 263 086 |
| Sum gjeld | 823 390 | 314 511 | 299 837 | 190 061 | 353 294 | 279 675 | 122 931 | 150 165 | 189 084 |
| Kortsiktig gjeld | 823 390 | 314 511 | 299 837 | 190 061 | 353 294 | 279 675 | 122 931 | 150 165 | 189 084 |
| Egenkapitalandel | 39,7 % | 49 % | 72,2 % | 75,7 % | 61,6 % | 62 % | 77 % | 72,4 % | 58,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.