Inspire Media 2017 ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | 2 060 424 | −7 500 | — | −7 500 | −5 000 |
| Årsresultat | 386 986 | 1 051 716 | −46 940 | −56 119 | 2 060 424 | −7 500 | −7 500 | −7 500 | −5 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 829 367 | 2 581 111 | 1 884 481 | 2 017 480 | 1 965 108 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
| Egenkapital | 2 769 541 | 2 517 556 | 1 587 840 | 1 752 580 | 1 923 099 | −25 325 | −17 825 | −10 325 | −2 825 |
| Sum gjeld | 59 826 | 63 555 | 296 641 | 264 900 | 42 009 | 55 325 | 47 825 | 40 325 | 32 825 |
| Kortsiktig gjeld | 59 826 | 63 555 | 296 641 | 264 900 | 42 009 | 55 325 | 47 825 | 40 325 | 32 825 |
| Egenkapitalandel | 97,9 % | 97,5 % | 84,3 % | 86,9 % | 97,9 % | −84,4 % | −59,4 % | −34,4 % | −9,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.