Tandlægerne Dentist.dk Ishøj I/S
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 3 416 252 | 3 258 964 | 3 034 240 | 3 105 339 | 4 150 106 | 3 356 765 | 4 013 823 | 1 823 502 | 675 030 |
| Resultat før skatt | — | — | — | — | — | — | — | — | 677 858 |
| Årsresultat | 3 419 936 | 3 261 536 | 3 034 778 | 3 098 175 | 4 149 926 | 3 356 303 | 4 021 030 | 1 838 849 | 677 858 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 340 093 | 945 399 | 978 659 | 1 097 684 | 814 446 | 693 695 | 641 426 | 522 470 | 816 445 |
| Egenkapital | 225 787 | −87 237 | −259 182 | −13 807 | −311 976 | −406 423 | −31 060 | −375 862 | 405 128 |
| Sum gjeld | 1 114 306 | 1 032 636 | 1 237 841 | 1 111 491 | — | — | 672 486 | 898 332 | 411 317 |
| Kortsiktig gjeld | 1 114 306 | 1 032 636 | 1 237 841 | 1 111 491 | — | — | 672 486 | 898 332 | 411 317 |
| Egenkapitalandel | 16,8 % | −9,2 % | −26,5 % | −1,3 % | −38,3 % | −58,6 % | −4,8 % | −71,9 % | 49,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.