Stay Clean ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 210 100 | 234 600 | 249 550 | 223 650 | 229 200 | 222 000 | 208 125 | 164 932 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −152 451 | 17 339 | 22 817 | −5 828 | −33 088 | −21 986 | 31 775 | 164 932 |
| Resultat før skatt | −152 451 | 16 914 | 22 817 | −5 828 | −33 088 | −21 986 | 31 775 | 164 932 |
| Årsresultat | −152 451 | 16 914 | 17 798 | −5 828 | −33 088 | −21 986 | 24 785 | 128 647 |
| Driftsmargin | −72,6 % | 7,4 % | 9,1 % | −2,6 % | −14,4 % | −9,9 % | 15,3 % | 100 % |
| Nettomargin | −72,6 % | 7,2 % | 7,1 % | −2,6 % | −14,4 % | −9,9 % | 11,9 % | 78 % |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 140 748 | 175 346 | 259 710 | 208 825 | 113 886 | 146 615 | 160 423 | 164 933 |
| Egenkapital | 115 297 | 163 123 | 178 343 | 115 527 | 73 088 | 146 615 | 153 432 | 128 648 |
| Sum gjeld | 25 451 | 12 223 | 81 367 | 93 298 | 40 798 | 0 | 6 991 | 36 285 |
| Kortsiktig gjeld | 14 303 | 1 075 | 76 348 | 93 298 | 40 798 | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 81,9 % | 93 % | 68,7 % | 55,3 % | 64,2 % | 100 % | 95,6 % | 78 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 8 av 8 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.