SYJB Holding ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −1 600 | −2 001 | −5 413 | −4 513 | −4 113 | −3 963 | — | — | — |
| Resultat før skatt | 431 892 | 173 109 | −119 347 | −155 806 | 10 069 | −223 678 | 149 051 | 463 816 | 926 174 |
| Årsresultat | 433 501 | 173 109 | −119 347 | −155 806 | 10 069 | −208 872 | 147 654 | 484 210 | 926 174 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 916 745 | 1 481 521 | 1 321 059 | 1 432 097 | 1 602 089 | 1 577 828 | 1 984 819 | 1 744 015 | 1 136 174 |
| Egenkapital | 1 740 692 | 1 307 191 | 1 134 081 | 1 253 429 | 1 409 234 | 1 399 165 | 1 608 038 | 1 460 384 | 976 174 |
| Sum gjeld | 176 053 | 174 330 | 186 978 | 178 668 | 192 855 | 178 663 | 376 781 | 283 631 | 160 000 |
| Kortsiktig gjeld | 176 053 | 174 330 | 186 978 | 178 668 | 192 855 | 178 663 | 376 781 | 283 631 | 160 000 |
| Egenkapitalandel | 90,8 % | 88,2 % | 85,8 % | 87,5 % | 88 % | 88,7 % | 81 % | 83,7 % | 85,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.