KeystonePaymentSystem Invest ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −11 750 | −11 750 | −11 750 | −10 000 | −3 452 | — | −3 020 | — | — |
| Resultat før skatt | 420 638 | 127 743 | 1 326 277 | 3 798 083 | 1 138 408 | — | 246 371 | — | — |
| Årsresultat | 375 582 | 99 649 | 1 323 175 | 3 806 113 | 1 141 928 | 558 697 | 245 743 | 1 749 217 | 3 739 340 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 14 230 175 | 13 967 843 | 13 985 993 | 13 483 367 | 9 524 100 | 8 689 467 | 8 154 624 | 9 088 165 | 6 920 841 |
| Egenkapital | 14 214 125 | 13 960 543 | 13 978 693 | 12 769 918 | 9 076 805 | 8 042 827 | 7 592 130 | 7 452 187 | 5 806 370 |
| Sum gjeld | 16 050 | 7 300 | 7 300 | 713 449 | 447 295 | 646 640 | 562 494 | 1 635 978 | 1 114 471 |
| Kortsiktig gjeld | 16 050 | 7 300 | 7 300 | 713 449 | 268 765 | 153 141 | 562 494 | 1 627 253 | 1 114 471 |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 94,7 % | 95,3 % | 92,6 % | 93,1 % | 82 % | 83,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.