ARENA SERVICE ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−19 317 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −57 190 | 60 338 | −34 403 | −882 | 28 397 | 90 396 | 37 497 | −65 175 | −33 828 |
| Resultat før skatt | −59 908 | 57 046 | −37 541 | −4 895 | 25 919 | 88 633 | 34 624 | −66 059 | −37 600 |
| Årsresultat | −59 908 | 47 322 | −37 442 | −4 313 | 19 992 | 84 463 | 34 228 | −66 059 | −37 600 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 172 924 | 203 764 | 70 848 | 151 481 | 155 926 | 211 914 | 81 791 | 58 677 | 81 171 |
| Egenkapital | −19 317 | 40 591 | −6 731 | 30 711 | 35 025 | 15 033 | −69 430 | −103 658 | −37 599 |
| Sum gjeld | 192 241 | 163 173 | 77 579 | 120 770 | 120 901 | 196 881 | 151 221 | 162 335 | 118 770 |
| Kortsiktig gjeld | 192 241 | 163 173 | 77 579 | — | — | — | — | 162 335 | 118 770 |
| Egenkapitalandel | −11,2 % | 19,9 % | −9,5 % | 20,3 % | 22,5 % | 7,1 % | −84,9 % | −176,7 % | −46,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.