DD FOODS ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−1 025 190 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | 0 | 0 | −5 000 | 0 | −5 000 | −430 177 | −390 275 | −235 066 |
| Resultat før skatt | 0 | 0 | −4 | −5 010 | −83 | −5 144 | −434 617 | −393 463 | −236 868 |
| Årsresultat | 0 | 0 | −4 | −5 010 | −83 | −5 144 | −570 767 | −314 628 | −179 553 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 229 | 1 212 401 | 1 315 008 |
| Egenkapital | −1 025 190 | −1 025 190 | −1 025 190 | −1 025 185 | −1 020 175 | −1 020 092 | −1 014 948 | −444 182 | −129 554 |
| Sum gjeld | 1 025 190 | 1 025 190 | 1 025 190 | 1 025 185 | 1 020 175 | 1 020 092 | 1 059 177 | 1 656 583 | 1 444 562 |
| Kortsiktig gjeld | 1 025 190 | 1 025 190 | 1 025 190 | 1 025 185 | 1 020 175 | 1 020 092 | 1 059 177 | 1 656 583 | 1 444 562 |
| Egenkapitalandel | — | — | — | — | — | — | −2 294,8 % | −36,6 % | −9,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.