Ishøj Havn Invest ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | 34 529 | 170 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 640 883 | 294 497 | 167 595 | 91 696 | 216 193 | 138 822 | 10 148 | 29 403 | −71 563 |
| Resultat før skatt | 635 073 | 189 118 | 116 363 | 31 357 | 155 975 | 78 822 | −25 654 | 27 385 | −73 075 |
| Årsresultat | 494 075 | 147 208 | 90 763 | 31 357 | 155 975 | 78 822 | −25 654 | 27 385 | −73 075 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 075 148 | 2 358 392 | 1 778 724 | 1 719 194 | 1 877 375 | 1 670 685 | 1 762 352 | 74 835 | 7 979 |
| Egenkapital | 797 644 | 303 571 | 130 763 | 40 000 | 40 000 | 12 478 | −66 343 | −40 690 | −68 075 |
| Sum gjeld | 2 277 504 | 2 054 821 | 1 647 961 | 1 679 194 | 1 837 375 | 1 658 207 | 1 828 695 | 115 525 | 76 054 |
| Kortsiktig gjeld | 2 271 954 | 2 054 821 | 40 991 | 179 194 | 337 375 | 158 207 | 328 695 | 115 525 | 76 054 |
| Egenkapitalandel | 25,9 % | 12,9 % | 7,4 % | 2,3 % | 2,1 % | 0,7 % | −3,8 % | −54,4 % | −853,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.