Mustafa Transport ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 200 | 86 891 | −51 241 | 136 165 | 18 534 | 139 783 | 103 863 | 40 025 | 47 845 |
| Resultat før skatt | 858 | 86 327 | −51 945 | 134 610 | 15 529 | 139 420 | 103 667 | 40 110 | 47 028 |
| Årsresultat | 2 248 | 66 863 | −26 724 | 104 976 | 11 881 | 108 820 | 80 853 | 28 406 | 36 512 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 520 511 | 490 242 | 443 442 | 453 810 | 361 912 | 345 264 | 287 827 | 266 162 | 222 536 |
| Egenkapital | 462 861 | 460 613 | 393 750 | 420 474 | 315 498 | 304 591 | 195 771 | 114 918 | 86 512 |
| Sum gjeld | 57 650 | 29 629 | 49 692 | 33 336 | 46 414 | 40 673 | 92 056 | 151 244 | 136 024 |
| Kortsiktig gjeld | 57 650 | 29 629 | 49 692 | 33 336 | 46 414 | — | — | — | 136 024 |
| Egenkapitalandel | 88,9 % | 94 % | 88,8 % | 92,7 % | 87,2 % | 88,2 % | 68 % | 43,2 % | 38,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.