N Group Holding ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −414 706 | −172 251 | −87 536 | −90 390 | −92 373 | −49 665 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −1 100 166 | 549 549 | 1 465 128 | 14 494 709 | 31 987 199 | 21 599 138 | 10 794 182 | 4 224 400 | 3 171 625 |
| Årsresultat | −729 723 | 379 593 | 1 497 581 | 14 690 839 | 31 961 400 | 21 613 347 | 10 769 860 | 4 221 190 | 3 182 054 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 51 048 316 | 47 195 296 | 52 451 345 | 50 899 582 | 60 847 857 | 28 453 187 | 16 410 711 | 8 793 585 | 4 220 082 |
| Egenkapital | 16 413 983 | 17 713 228 | 21 730 023 | 16 585 446 | 35 394 607 | 28 433 207 | 10 819 860 | 7 453 244 | 3 232 054 |
| Sum gjeld | 34 634 333 | 29 482 068 | 30 721 322 | 34 314 136 | 25 453 250 | 19 980 | 5 590 851 | 1 340 341 | 988 028 |
| Kortsiktig gjeld | 34 634 333 | 29 482 068 | 30 721 322 | 34 314 136 | 25 453 250 | 19 980 | 5 590 851 | 1 340 341 | 988 028 |
| Egenkapitalandel | 32,2 % | 37,5 % | 41,4 % | 32,6 % | 58,2 % | 99,9 % | 65,9 % | 84,8 % | 76,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.