MCDK Holding ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −2 826 210 | −17 119 | −24 444 | −22 162 | −13 789 | −6 260 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −3 465 273 | 990 835 | 7 058 155 | 6 811 225 | 15 740 708 | 10 961 035 | 5 378 689 | 2 101 191 | — |
| Årsresultat | −3 524 563 | 829 025 | 6 983 003 | 6 757 237 | 15 740 708 | 10 961 035 | 5 378 689 | 2 101 191 | 1 583 676 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 39 768 691 | 43 524 794 | 45 730 877 | 41 747 874 | 35 140 399 | 19 646 962 | 8 945 907 | 3 726 622 | 1 616 027 |
| Egenkapital | 39 625 101 | 43 499 664 | 44 670 639 | 41 687 636 | 35 130 399 | 19 639 691 | 8 938 656 | 3 684 967 | 1 583 776 |
| Sum gjeld | 143 590 | 25 130 | 1 060 238 | 60 238 | 10 000 | 7 271 | 7 251 | 41 655 | 32 251 |
| Kortsiktig gjeld | 143 590 | 25 130 | 1 060 238 | 60 238 | 10 000 | 7 271 | 7 251 | 41 655 | 32 251 |
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 99,9 % | 97,7 % | 99,9 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 98,9 % | 98 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.