Nornir Holding ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −10 894 | −16 173 | −11 961 | −20 239 | −13 204 | −8 340 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −335 143 | 759 290 | 5 027 161 | 7 642 233 | 15 826 664 | 10 958 822 | — | — | — |
| Årsresultat | −408 535 | 667 484 | 4 928 579 | 7 579 203 | 15 826 664 | 10 958 822 | 5 375 895 | 2 101 205 | 1 584 747 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 28 169 201 | 28 645 131 | 33 006 229 | 40 112 098 | 32 969 865 | 19 643 256 | 8 944 433 | 3 726 677 | 1 616 097 |
| Egenkapital | 28 161 665 | 28 637 700 | 32 970 216 | 40 041 637 | 32 962 434 | 19 635 769 | 8 936 947 | 3 686 052 | 1 584 847 |
| Sum gjeld | 7 536 | 7 431 | 36 013 | 70 461 | 7 431 | 7 487 | 7 486 | 40 625 | 31 250 |
| Kortsiktig gjeld | 7 536 | 7 431 | 36 013 | 70 461 | 7 431 | 7 487 | 7 486 | 40 625 | 31 250 |
| Egenkapitalandel | 100 % | 100 % | 99,9 % | 99,8 % | 100 % | 100 % | 99,9 % | 98,9 % | 98,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.