MNC Service ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | 411 009 | 306 754 | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 71 137 | 223 342 | −21 524 | −39 046 | 23 078 | — | 227 | 18 170 | −17 787 |
| Resultat før skatt | 56 289 | 212 058 | −23 772 | −43 052 | 18 261 | −40 945 | 145 | 18 170 | −17 787 |
| Årsresultat | 40 053 | 170 676 | −23 772 | −46 375 | 21 584 | −40 945 | 145 | 18 170 | −17 787 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | 0,1 % | 5,9 % | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | 0 % | 5,9 % | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 665 839 | 627 845 | 347 141 | 237 362 | 233 580 | 210 591 | 101 036 | 180 296 | 88 508 |
| Egenkapital | 173 747 | 121 694 | −48 982 | −25 209 | 21 166 | −40 417 | 528 | 383 | −17 786 |
| Sum gjeld | 492 092 | 506 151 | 396 123 | 262 571 | 212 414 | 251 008 | 100 508 | 179 913 | 106 294 |
| Kortsiktig gjeld | 492 092 | 506 151 | 396 123 | 262 571 | 212 414 | 251 008 | 100 508 | 179 913 | 106 294 |
| Egenkapitalandel | 26,1 % | 19,4 % | −14,1 % | −10,6 % | 9,1 % | −19,2 % | 0,5 % | 0,2 % | −20,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.