SeeMee ApS
Årsregnskap 2017–2025, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−283 696 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | — | −20 001 | −97 197 | −29 537 | −18 918 | −21 443 | −78 461 | −59 801 | −181 313 |
| Årsresultat | −91 040 | −20 001 | −97 197 | −29 537 | −18 918 | −21 443 | −71 861 | −51 045 | −144 655 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 21 101 | 16 832 | 35 944 | 19 191 | 12 678 | 15 497 | 36 939 | 71 300 | 122 345 |
| Egenkapital | −283 696 | −192 655 | −172 655 | −75 458 | −45 922 | −27 003 | −5 561 | 66 300 | −94 655 |
| Sum gjeld | 304 797 | 209 487 | 208 599 | 94 649 | 58 600 | 42 500 | 42 500 | 5 000 | 217 000 |
| Kortsiktig gjeld | 304 797 | 103 338 | 152 450 | 38 500 | 5 200 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | −1 344,5 % | −1 144,6 % | −480,3 % | −393,2 % | −362,2 % | −174,2 % | −15,1 % | 93 % | −77,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.