CW Consult ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −38 872 | −6 279 | −26 166 | −107 261 | −51 004 | −81 706 | 61 166 | 380 954 |
| Resultat før skatt | −12 645 | −42 087 | −39 635 | −11 295 | −30 746 | −135 229 | −51 145 | −82 572 | 60 372 | 381 284 |
| Årsresultat | −12 645 | −42 087 | −39 635 | −11 295 | −30 746 | −119 545 | −54 444 | −50 077 | 46 600 | 291 106 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 202 842 | 348 381 | 511 618 | 669 058 | 673 964 | 699 441 | 854 053 | 985 814 | 1 275 013 | 1 301 541 |
| Egenkapital | 180 232 | 327 877 | 491 964 | 649 399 | 660 694 | 691 440 | 810 985 | 973 429 | 1 129 306 | 1 186 106 |
| Sum gjeld | 22 610 | 20 504 | 19 654 | 19 659 | 13 270 | 8 001 | 43 068 | 12 385 | 145 707 | 115 435 |
| Kortsiktig gjeld | 22 610 | 20 504 | 19 654 | 19 659 | 13 270 | 8 001 | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 88,9 % | 94,1 % | 96,2 % | 97,1 % | 98 % | 98,9 % | 95 % | 98,7 % | 88,6 % | 91,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.