Channette Systems ApS
Årsregnskap 2016–2024, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2024
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2024
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−38 822 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −10 776 | −7 358 | −8 119 | −7 863 | −16 151 | −7 069 | — | — | — |
| Resultat før skatt | −32 348 | −8 358 | −8 392 | −8 145 | −16 151 | −131 069 | — | — | — |
| Årsresultat | −32 348 | −8 358 | −8 392 | −8 145 | −16 151 | −131 069 | −8 500 | −6 250 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 136 | 23 896 | 32 475 | 40 867 | 41 149 | 1 000 | 125 047 | 375 047 | 26 000 |
| Egenkapital | −38 822 | −6 474 | 1 884 | 10 276 | 18 421 | −144 819 | −13 750 | −5 250 | 1 000 |
| Sum gjeld | 39 958 | 30 370 | 30 591 | 30 591 | 22 728 | 145 819 | 138 797 | 380 297 | 25 000 |
| Kortsiktig gjeld | 39 958 | 30 370 | 30 591 | 30 591 | 22 728 | 145 819 | 138 797 | 380 297 | — |
| Egenkapitalandel | −3 417,4 % | −27,1 % | 5,8 % | 25,1 % | 44,8 % | −14 481,9 % | −11 % | −1,4 % | 3,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.