OMP Group ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | −579 | −123 | −3 559 | −500 | 3 311 | −270 | −3 058 |
| Resultat før skatt | 1 552 005 | 850 749 | 172 084 | 189 995 | 63 540 | 12 105 | 268 222 | 3 311 | 546 156 | −3 058 |
| Årsresultat | 1 590 561 | 861 680 | 132 594 | 193 992 | 78 291 | 12 888 | 268 488 | 4 914 | 546 215 | −3 058 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 612 141 | 1 885 293 | 373 856 | 812 527 | 618 536 | 870 245 | 926 719 | 475 589 | 569 190 | 11 942 |
| Egenkapital | 2 917 936 | 1 451 954 | 194 982 | 812 527 | 618 536 | 540 245 | 637 957 | 469 469 | 566 071 | −2 058 |
| Sum gjeld | 694 205 | 433 339 | 178 874 | — | 0 | 330 000 | 288 762 | 6 120 | 3 119 | 14 000 |
| Kortsiktig gjeld | 694 205 | 433 339 | 178 874 | — | 0 | 330 000 | 288 762 | 6 120 | 3 119 | 14 000 |
| Egenkapitalandel | 80,8 % | 77 % | 52,2 % | 100 % | 100 % | 62,1 % | 68,8 % | 98,7 % | 99,5 % | −17,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.