Vognmand Kenneth Wittrog ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 406 643 | −51 812 | 123 571 | −117 661 | 253 247 | 348 708 | −187 992 | −28 171 | −147 260 | 143 474 |
| Resultat før skatt | 398 751 | −53 137 | 113 632 | −130 808 | 246 113 | 347 053 | −214 878 | −80 285 | −218 737 | 47 291 |
| Årsresultat | 309 987 | −46 729 | 84 575 | −108 723 | 189 679 | 261 687 | −170 993 | 23 460 | −257 495 | 19 762 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 131 106 | 552 730 | 588 663 | 735 946 | 840 559 | 610 178 | 596 124 | 1 139 602 | 1 582 355 | 2 075 886 |
| Egenkapital | 654 037 | 344 050 | 390 777 | 306 202 | 414 925 | 425 246 | 163 559 | 334 552 | 311 092 | 568 587 |
| Sum gjeld | 477 069 | 208 680 | 197 886 | 429 744 | 425 634 | 184 932 | 432 565 | 805 050 | 1 271 263 | 1 507 299 |
| Kortsiktig gjeld | — | 208 680 | — | 429 744 | — | 184 932 | — | 805 050 | — | — |
| Egenkapitalandel | 57,8 % | 62,2 % | 66,4 % | 41,6 % | 49,4 % | 69,7 % | 27,4 % | 29,4 % | 19,7 % | 27,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.