Uffe Andersen Holding ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 0 | — | — | — | — | 0 | −87 432 | 139 365 | −220 573 | — |
| Resultat før skatt | 8 928 | 178 697 | — | — | 0 | −55 999 | −91 642 | 139 365 | −221 420 | −5 000 |
| Årsresultat | 3 606 | 178 697 | 0 | 0 | 0 | −55 999 | −91 642 | 139 365 | −221 420 | −5 000 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 630 301 | 40 000 | 40 003 | 3 | 3 | 3 | 32 389 | 137 | 1 | 1 |
| Egenkapital | 438 367 | −15 999 | −194 696 | −194 696 | −234 695 | −234 695 | −178 696 | −87 054 | −226 419 | −4 999 |
| Sum gjeld | 191 934 | 55 999 | 234 699 | 194 699 | 234 698 | 234 698 | 211 085 | 87 191 | 226 420 | 5 000 |
| Kortsiktig gjeld | 191 934 | 55 999 | 234 699 | 194 699 | 234 698 | 234 698 | 211 085 | 87 191 | 226 420 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | 69,5 % | −40 % | −486,7 % | −6 489 866,7 % | −7 823 166,7 % | −7 823 166,7 % | −551,7 % | −63 543,1 % | −22 641 900 % | −499 900 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.