Steels Holding 2 ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 3 565 801 | 647 546 | 188 297 | −9 713 | −8 255 | −12 001 | −16 000 | −8 396 | −6 250 | −9 570 |
| Resultat før skatt | 3 270 315 | 370 276 | −24 590 | −90 872 | 21 556 | −83 884 | −6 642 | −19 731 | −6 276 | −9 570 |
| Årsresultat | 2 549 793 | 335 824 | −24 590 | −90 872 | 21 556 | −83 884 | −6 642 | −19 731 | −6 276 | −9 570 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 7 131 904 | 4 681 752 | 4 430 655 | 3 826 032 | 1 699 193 | 779 994 | 855 137 | 705 810 | 357 154 | 357 180 |
| Egenkapital | 3 385 608 | 835 815 | 499 991 | 524 581 | 615 453 | 593 897 | 677 781 | 514 423 | 339 154 | 345 430 |
| Sum gjeld | 3 746 296 | 3 845 937 | 3 930 664 | 3 301 451 | 1 083 740 | 186 097 | 177 356 | 191 387 | 18 000 | 11 750 |
| Kortsiktig gjeld | 3 746 296 | 3 845 937 | 3 930 664 | 3 301 451 | 1 083 740 | 186 097 | 177 356 | 191 387 | 18 000 | 11 750 |
| Egenkapitalandel | 47,5 % | 17,9 % | 11,3 % | 13,7 % | 36,2 % | 76,1 % | 79,3 % | 72,9 % | 95 % | 96,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.