BLINC Holding ApS
Årsregnskap 2016–2024, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2024
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2024
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | −3 060 | −2 445 | −2 325 | −2 075 | −1 896 | −2 000 | −2 363 | 0 |
| Resultat før skatt | −2 565 | −3 804 | −2 445 | 37 674 | −2 075 | −1 896 | −2 007 | −2 373 | 0 |
| Årsresultat | −2 001 | −2 967 | −1 907 | 37 674 | −2 075 | −1 896 | −2 007 | −2 373 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 67 901 | 63 337 | 63 151 | 62 908 | 22 734 | 109 | 1 | 1 | 1 |
| Egenkapital | 22 449 | 24 450 | 27 417 | 29 324 | −8 350 | −6 275 | −4 379 | −2 372 | 1 |
| Sum gjeld | 45 452 | 38 887 | 35 734 | 33 584 | 31 084 | 6 384 | 4 380 | 2 373 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 24 052 | 24 037 | 23 690 | 33 584 | 31 084 | 6 384 | 4 380 | 2 373 | 0 |
| Egenkapitalandel | 33,1 % | 38,6 % | 43,4 % | 46,6 % | −36,7 % | −5 756,9 % | −437 900 % | −237 200 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.