Neselco Holding ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | — | — | −8 590 | −10 788 | −17 224 |
| Resultat før skatt | 2 032 136 | 1 967 272 | 2 373 065 | 1 309 136 | 1 937 462 | 2 301 925 | 2 541 456 | 2 327 446 | 2 370 002 | 3 051 431 |
| Årsresultat | 1 967 783 | 1 869 536 | 2 399 688 | 1 309 136 | 1 892 767 | 2 268 551 | 2 495 540 | 2 343 726 | 2 372 356 | 3 053 431 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 16 516 205 | 14 715 976 | 13 913 242 | 11 107 539 | 10 560 951 | 9 914 382 | 8 154 105 | 7 343 159 | 5 500 740 | 4 319 556 |
| Egenkapital | 15 425 514 | 14 137 731 | 12 860 195 | 10 810 507 | 10 301 371 | 9 083 604 | 7 915 053 | 6 719 513 | 5 375 787 | 3 103 431 |
| Sum gjeld | 1 090 691 | 578 245 | 1 053 047 | 297 032 | 259 580 | 830 778 | 239 052 | 623 646 | 124 953 | 1 216 125 |
| Kortsiktig gjeld | 1 090 691 | 578 245 | 1 053 047 | 297 032 | 259 580 | 830 778 | 239 052 | 623 646 | 124 953 | 1 216 125 |
| Egenkapitalandel | 93,4 % | 96,1 % | 92,4 % | 97,3 % | 97,5 % | 91,6 % | 97,1 % | 91,5 % | 97,7 % | 71,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.