Joall ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −176 699 | −187 668 | −165 350 | — | — | — | — | −134 815 | −132 702 | −152 869 | −130 033 |
| Resultat før skatt | 962 104 | 593 402 | 1 247 714 | −953 671 | 1 714 751 | 614 462 | 1 246 090 | −806 593 | 327 703 | 113 626 | −308 862 |
| Årsresultat | 749 034 | 463 382 | 1 179 800 | −953 671 | 1 332 852 | 476 557 | 980 154 | −622 492 | 255 669 | 96 971 | −235 896 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 779 342 | 9 502 113 | 9 458 461 | 8 678 661 | 10 408 952 | 9 230 912 | 9 111 718 | 8 443 018 | 9 464 947 | 9 611 777 | 10 052 074 |
| Egenkapital | 9 647 127 | 9 398 093 | 9 434 711 | 8 654 911 | 10 008 582 | 9 075 730 | 8 999 172 | 8 419 018 | 9 441 510 | 9 585 840 | 9 888 869 |
| Sum gjeld | 132 215 | 104 020 | 23 750 | 23 750 | 400 370 | 155 182 | 112 546 | 24 000 | 23 437 | 25 937 | 163 205 |
| Kortsiktig gjeld | 132 215 | 104 020 | 23 750 | 23 750 | 400 370 | 155 182 | 112 546 | 24 000 | 23 437 | 25 937 | 163 205 |
| Egenkapitalandel | 98,6 % | 98,9 % | 99,7 % | 99,7 % | 96,2 % | 98,3 % | 98,8 % | 99,7 % | 99,8 % | 99,7 % | 98,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.