Krygermeir ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 61 580 | 171 930 | 67 040 | −35 372 | −12 754 | −2 792 | 122 796 | 140 678 | 254 005 | 39 025 |
| Resultat før skatt | 40 868 | 149 976 | 49 340 | −58 803 | −31 996 | −28 976 | 86 999 | 135 193 | — | — |
| Årsresultat | 28 406 | 135 272 | 36 399 | −47 159 | −25 678 | −23 088 | 67 486 | 104 493 | 196 393 | 29 672 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 582 355 | 910 832 | 409 593 | 524 349 | 736 269 | 1 193 506 | 1 295 241 | 1 157 021 | 500 295 | 161 987 |
| Egenkapital | 78 436 | 157 030 | 21 758 | −14 641 | 32 518 | 171 196 | 340 044 | 380 558 | 276 065 | 79 672 |
| Sum gjeld | 503 919 | 753 802 | 387 835 | 538 990 | 703 751 | 1 022 310 | 955 197 | 776 463 | 224 230 | 82 315 |
| Kortsiktig gjeld | 503 919 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Egenkapitalandel | 13,5 % | 17,2 % | 5,3 % | −2,8 % | 4,4 % | 14,3 % | 26,3 % | 32,9 % | 55,2 % | 49,2 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.