Caroe Holding ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | −6 199 | — | — | −3 850 | −113 | — |
| Resultat før skatt | 497 661 | −489 718 | 801 127 | 2 060 500 | 2 670 975 | 1 008 404 | 1 490 559 | 931 419 | 567 583 | 271 180 | — |
| Årsresultat | 459 988 | −525 852 | 792 085 | 2 061 321 | 2 675 071 | 999 890 | 1 493 029 | 931 419 | 568 430 | 271 202 | — |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 8 352 101 | 8 303 506 | 9 268 911 | 8 620 067 | 7 478 324 | 3 762 118 | 3 632 726 | 1 906 923 | 979 869 | 322 202 | 50 000 |
| Egenkapital | 8 290 347 | 8 277 994 | 8 921 646 | 8 243 962 | 6 295 641 | 3 731 170 | 2 731 280 | 1 486 251 | 839 032 | 270 602 | 50 000 |
| Sum gjeld | 61 754 | 25 512 | 347 265 | 376 105 | 1 182 683 | 30 948 | 901 446 | 420 672 | 140 837 | 51 600 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 61 754 | 25 512 | 301 647 | 376 105 | 1 182 683 | 30 948 | 901 446 | 420 672 | 140 837 | 51 600 | 0 |
| Egenkapitalandel | 99,3 % | 99,7 % | 96,3 % | 95,6 % | 84,2 % | 99,2 % | 75,2 % | 77,9 % | 85,6 % | 84 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.