Satcom1 Integration Services ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 2 041 968 | 2 362 691 | 2 780 532 | 3 067 649 | 2 610 425 | 3 904 876 | 5 142 602 | −3 083 346 | — | — |
| Resultat før skatt | 2 455 286 | 3 136 610 | 3 315 378 | 2 828 571 | 2 600 574 | 3 027 467 | 5 337 420 | −3 027 419 | −25 000 | −29 420 |
| Årsresultat | 1 488 334 | 2 552 522 | 2 570 094 | 2 343 071 | 2 009 866 | 3 027 467 | 4 439 480 | −3 027 419 | −19 494 | −23 920 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 26 944 229 | 25 558 297 | 21 583 260 | 18 811 975 | 21 276 115 | 23 274 336 | 25 378 509 | 24 643 339 | 31 586 | 51 080 |
| Egenkapital | 21 597 981 | 20 109 647 | 17 557 126 | 14 987 031 | 12 643 960 | 11 319 104 | 8 291 637 | 3 852 157 | 6 586 | 26 080 |
| Sum gjeld | 5 346 248 | 5 448 649 | 4 026 134 | 3 824 944 | 8 632 155 | 11 955 232 | 17 086 872 | 20 791 182 | 25 000 | 25 000 |
| Kortsiktig gjeld | 5 346 248 | 5 448 649 | 4 026 134 | 3 824 944 | 8 632 155 | 11 955 232 | — | 20 791 182 | 25 000 | 25 000 |
| Egenkapitalandel | 80,2 % | 78,7 % | 81,3 % | 79,7 % | 59,4 % | 48,6 % | 32,7 % | 15,6 % | 20,9 % | 51,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.