TT-Holding ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 472 031 | 200 498 | 750 718 | 83 301 | 68 609 | 87 335 | −239 057 | 699 377 | −228 750 | −5 000 | −5 000 |
| Resultat før skatt | 541 431 | 239 853 | 174 976 | −459 373 | −585 693 | 923 520 | −731 966 | 1 028 722 | 12 094 | 329 525 | 47 273 |
| Årsresultat | 416 537 | 178 129 | −7 666 | −481 511 | −613 164 | 895 376 | −690 139 | 874 859 | 62 419 | 330 625 | 48 448 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 465 430 | 2 880 073 | 2 552 760 | 2 809 970 | 3 167 935 | 5 555 789 | 2 861 610 | 3 602 867 | 2 306 469 | 2 247 575 | 1 911 950 |
| Egenkapital | 2 072 414 | 2 455 877 | 2 277 748 | 2 285 415 | 2 766 926 | 3 380 090 | 2 484 714 | 3 174 853 | 2 299 994 | 2 237 575 | 1 906 950 |
| Sum gjeld | 393 016 | 424 196 | 275 012 | 524 555 | 401 009 | 2 175 699 | 376 896 | 428 014 | 6 475 | 10 000 | 5 000 |
| Kortsiktig gjeld | 393 016 | 424 196 | 275 012 | 524 555 | 401 009 | 175 699 | 376 896 | — | 6 475 | 10 000 | 5 000 |
| Egenkapitalandel | 84,1 % | 85,3 % | 89,2 % | 81,3 % | 87,3 % | 60,8 % | 86,8 % | 88,1 % | 99,7 % | 99,6 % | 99,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.