Diamond Carwash ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −88 855 | −176 964 | −135 479 | −83 598 | −156 102 | 64 246 | 19 755 | 282 867 | 739 373 | 361 100 |
| Resultat før skatt | −88 932 | −180 457 | −138 859 | −92 473 | −163 452 | 56 769 | 15 114 | 278 016 | 737 541 | 356 805 |
| Årsresultat | −68 922 | −142 604 | −109 133 | −71 865 | −127 069 | 44 098 | 11 281 | 207 643 | 573 069 | 280 421 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 531 981 | 629 640 | 773 145 | 890 747 | 980 358 | 1 333 714 | 1 176 240 | 1 204 993 | 1 054 126 | 405 095 |
| Egenkapital | 448 322 | 517 243 | 659 848 | 768 981 | 840 846 | 967 914 | 977 814 | 1 019 433 | 863 490 | 290 421 |
| Sum gjeld | 83 659 | 112 397 | 113 297 | 121 766 | 139 512 | 365 800 | 198 426 | 185 561 | 190 636 | 114 674 |
| Kortsiktig gjeld | 83 659 | 112 397 | 113 297 | 121 766 | 139 512 | — | 198 426 | 185 561 | — | 114 674 |
| Egenkapitalandel | 84,3 % | 82,1 % | 85,3 % | 86,3 % | 85,8 % | 72,6 % | 83,1 % | 84,6 % | 81,9 % | 71,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.