N S Holding 2015 ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | −3 002 | −9 641 | −2 097 | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 1 917 | −82 352 | −54 813 | −100 090 | 13 254 | 225 529 | 203 104 | −99 455 | 179 907 | — |
| Årsresultat | 1 917 | −81 776 | −54 749 | −100 388 | 14 070 | 226 081 | 203 740 | −99 455 | 179 907 | 98 165 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 152 083 | 214 717 | 298 993 | 417 131 | 627 738 | 738 615 | 552 386 | 230 264 | 358 351 | 127 888 |
| Egenkapital | 149 000 | 212 083 | 293 859 | 407 509 | 565 097 | 607 527 | 381 446 | 177 706 | 278 073 | 98 166 |
| Sum gjeld | 3 083 | 2 634 | 5 134 | 9 622 | 62 641 | 131 088 | 170 940 | 52 558 | 80 278 | 29 722 |
| Kortsiktig gjeld | 3 083 | 2 634 | 5 134 | 9 622 | 62 641 | 131 088 | 170 940 | 52 558 | 80 278 | 29 722 |
| Egenkapitalandel | 98 % | 98,8 % | 98,3 % | 97,7 % | 90 % | 82,3 % | 69,1 % | 77,2 % | 77,6 % | 76,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.