DIG Holding ApS
Årsregnskap 2016–2024, lest fra 9 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2024
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2024
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Selskapet oppgir ingen driftsinntekter. Driftsmargin og kapitalens omløpshastighet er derfor ikke regnet ut.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | −26 000 | −24 075 | −20 000 | −17 000 | −10 000 | −7 500 | −7 500 | −5 000 | −4 000 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −26 000 | −24 075 | −20 000 | −17 000 | −10 000 | −7 500 | −7 500 | −5 000 | −4 000 |
| Resultat før skatt | −1 448 054 | 2 611 547 | 1 382 880 | 2 665 936 | 7 175 986 | 1 326 159 | 2 019 224 | 1 594 734 | 601 499 |
| Årsresultat | −2 314 594 | 2 611 547 | 1 057 980 | 2 665 936 | 7 175 986 | 1 326 159 | 2 019 224 | 1 594 734 | 600 099 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 20 591 506 | 22 880 100 | 22 776 357 | 16 563 870 | 14 799 934 | 6 612 280 | 5 227 121 | 2 384 308 | 784 574 |
| Egenkapital | 16 901 146 | 19 215 740 | 16 604 193 | 15 546 213 | 12 880 277 | 5 704 291 | 4 378 132 | 2 358 908 | 764 174 |
| Sum gjeld | 3 690 360 | 3 664 360 | 6 172 164 | 1 017 657 | 1 919 657 | 907 989 | 848 989 | 25 400 | 20 400 |
| Kortsiktig gjeld | 3 690 360 | 3 664 360 | 6 172 164 | 1 017 657 | 1 919 657 | 907 989 | 848 989 | 25 400 | 20 400 |
| Egenkapitalandel | 82,1 % | 84 % | 72,9 % | 93,9 % | 87 % | 86,3 % | 83,8 % | 98,9 % | 97,4 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 9 av 9 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.