AndKri Holding ApS
Årsregnskap 2016–2025, lest fra 10 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 17 700 | 174 676 | 55 665 | −20 947 | 30 304 | 55 330 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 3 470 859 | 174 676 | 55 665 | −21 196 | 78 268 | 193 643 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Årsresultat | 3 467 009 | 136 264 | 52 981 | −21 196 | 66 843 | 180 970 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 984 445 | 539 086 | 278 162 | 235 470 | 266 986 | 193 647 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Egenkapital | 3 945 536 | 478 527 | 278 162 | 225 180 | 247 914 | 181 070 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Sum gjeld | 38 909 | 60 559 | 0 | 10 290 | 19 072 | 12 577 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 38 909 | 60 559 | — | 10 290 | 19 072 | 12 577 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Egenkapitalandel | 99 % | 88,8 % | 100 % | 95,6 % | 92,9 % | 93,5 % | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 10 av 10 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.