Alice 1956 Holding ApS
Årsregnskap 2016–2026, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2026
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2026
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −9 785 | −9 500 | −8 275 | — | — | — | — | — | — | — | −5 000 |
| Resultat før skatt | 67 030 | 2 754 | 302 088 | −10 869 | — | −150 490 | −303 269 | 205 334 | 258 689 | 58 145 | −155 778 |
| Årsresultat | 76 798 | 2 754 | 302 088 | −10 869 | −8 663 | −150 490 | −303 284 | 206 414 | 260 957 | 59 279 | −155 778 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 428 471 | 352 246 | 355 470 | 42 009 | 43 562 | 48 855 | 258 714 | 832 897 | 499 469 | 227 742 | 158 108 |
| Egenkapital | 329 207 | 252 409 | 249 655 | −52 433 | −41 565 | −32 902 | 117 588 | 420 872 | 214 458 | −46 499 | −105 778 |
| Sum gjeld | 99 264 | 99 837 | 105 815 | 94 442 | 85 127 | 81 757 | 141 126 | 412 025 | 285 011 | 274 241 | 263 886 |
| Kortsiktig gjeld | 99 264 | 99 837 | 105 815 | 94 442 | 85 127 | 81 757 | 141 126 | 347 633 | 285 011 | 274 241 | 263 886 |
| Egenkapitalandel | 76,8 % | 71,7 % | 70,2 % | −124,8 % | −95,4 % | −67,3 % | 45,5 % | 50,5 % | 42,9 % | −20,4 % | −66,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.