NIELS BRO MADSEN HOLDING ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −664 688 | 907 270 | 299 764 | −1 088 463 | −953 720 | −1 038 127 | −837 653 | −658 391 | −798 389 | −1 298 328 | −304 112 | −218 451 |
| Resultat før skatt | 1 028 865 | 975 922 | 317 995 | 145 864 | 419 310 | 135 031 | 245 271 | 417 933 | −62 011 | −112 513 | 936 116 | 75 407 |
| Årsresultat | 780 088 | 716 177 | 233 799 | 97 107 | 298 976 | 81 021 | 178 355 | 275 127 | −93 111 | −128 157 | 677 214 | 42 715 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 5 845 276 | 2 217 043 | 1 479 569 | 1 251 828 | 1 348 334 | 1 130 186 | 1 079 725 | 1 170 587 | 853 989 | 998 263 | 1 205 626 | 652 183 |
| Egenkapital | 2 541 618 | 1 896 530 | 1 302 353 | 1 186 354 | 1 203 647 | 1 017 671 | 1 047 250 | 976 895 | 713 016 | 803 925 | 1 033 282 | 506 068 |
| Sum gjeld | 3 303 658 | 320 513 | 177 216 | 65 474 | 144 687 | 112 515 | 32 475 | 193 692 | 140 973 | 194 338 | 172 344 | 146 115 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 194 338 | — | 146 115 |
| Egenkapitalandel | 43,5 % | 85,5 % | 88 % | 94,8 % | 89,3 % | 90 % | 97 % | 83,5 % | 83,5 % | 80,5 % | 85,7 % | 77,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.