LENE MØLGAARD HOLDING ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | 15 529 | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −22 122 | −20 542 | −28 525 | −865 052 | −914 147 | −860 790 | −941 319 | −646 837 | −719 881 | −997 339 | −588 324 | −198 224 |
| Resultat før skatt | 85 886 | −71 545 | 453 844 | 513 775 | 443 921 | 313 386 | 141 831 | 430 140 | 16 232 | 188 298 | 653 312 | 98 342 |
| Årsresultat | 84 808 | −70 317 | 453 302 | 318 531 | 316 523 | 219 871 | 90 072 | 295 873 | −16 540 | 116 471 | 471 608 | 63 470 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 744 904 | 1 797 535 | 1 989 852 | 1 786 255 | 1 576 799 | 1 450 362 | 1 233 577 | 1 296 283 | 955 272 | 958 001 | 973 326 | 677 733 |
| Egenkapital | 1 725 978 | 1 776 170 | 1 968 487 | 1 632 985 | 1 428 854 | 1 225 331 | 1 116 060 | 1 133 988 | 849 364 | 863 702 | 848 431 | 526 823 |
| Sum gjeld | 18 926 | 21 365 | 21 365 | 153 270 | 147 945 | 225 031 | 117 517 | 162 295 | 105 908 | 94 299 | 124 895 | 150 910 |
| Kortsiktig gjeld | 18 926 | 21 365 | 21 365 | 153 270 | 147 945 | 225 031 | 117 517 | 162 295 | 105 908 | 94 299 | 124 895 | 150 910 |
| Egenkapitalandel | 98,9 % | 98,8 % | 98,9 % | 91,4 % | 90,6 % | 84,5 % | 90,5 % | 87,5 % | 88,9 % | 90,2 % | 87,2 % | 77,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.