SUSANNE FABER HOLDING ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 565 526 | −48 710 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Resultat før skatt | 9 904 140 | −2 746 740 | 809 626 | 1 086 244 | 8 080 605 | 592 661 | −3 246 058 | — | — | — | — |
| Årsresultat | 9 849 878 | −2 822 354 | 657 217 | 1 042 537 | 8 059 657 | 593 877 | −3 246 029 | 5 894 046 | −30 868 | 164 267 | 8 817 085 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 31 993 710 | 23 259 454 | 25 709 278 | 31 078 560 | 32 466 966 | 13 218 961 | 12 584 074 | 15 824 509 | 11 953 709 | 10 170 861 | 9 601 085 |
| Egenkapital | 31 711 720 | 18 468 701 | 25 452 530 | 28 895 313 | 29 852 776 | 12 972 378 | 12 378 501 | 15 624 530 | 9 730 484 | 9 761 352 | 9 597 085 |
| Sum gjeld | 281 990 | 4 790 753 | 256 748 | 2 183 247 | 2 614 190 | 246 583 | 205 573 | 199 979 | 2 223 225 | 409 509 | 4 000 |
| Kortsiktig gjeld | 281 990 | 4 790 753 | 256 748 | 2 183 247 | 2 614 190 | 246 583 | 205 573 | 199 979 | 2 223 225 | 409 509 | 4 000 |
| Egenkapitalandel | 99,1 % | 79,4 % | 99 % | 93 % | 91,9 % | 98,1 % | 98,4 % | 98,7 % | 81,4 % | 96 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.