CECR UDVIKLING 1 ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 5 341 750 | 5 522 799 | 5 904 087 | 7 992 015 | 5 550 190 | 6 169 709 | 7 557 251 | 4 052 333 | 2 323 588 | −9 031 | −12 313 |
| Resultat før skatt | 7 258 523 | 1 383 385 | 6 511 702 | 7 168 794 | 4 649 800 | 42 485 084 | 6 467 671 | 2 997 552 | 1 691 714 | −126 404 | −81 644 |
| Årsresultat | 5 659 276 | 1 076 465 | 5 072 637 | 5 588 324 | 3 533 083 | 32 786 901 | 5 044 783 | 2 338 090 | 1 319 255 | −98 595 | −63 682 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 142 694 621 | 138 061 288 | 143 173 834 | 136 292 536 | 131 141 375 | 130 327 089 | 48 907 343 | 35 306 871 | 46 671 876 | 2 079 220 | 2 076 399 |
| Egenkapital | 68 252 745 | 62 593 469 | 89 517 004 | 84 444 367 | 78 856 043 | 75 322 960 | 8 590 056 | 3 545 273 | 1 207 183 | −112 072 | −13 477 |
| Sum gjeld | 74 441 876 | 75 467 819 | 53 656 830 | 51 848 169 | 52 285 332 | 55 004 129 | 40 317 287 | 31 761 598 | 45 464 693 | 2 191 292 | 2 089 876 |
| Kortsiktig gjeld | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 191 292 | 2 089 876 |
| Egenkapitalandel | 47,8 % | 45,3 % | 62,5 % | 62 % | 60,1 % | 57,8 % | 17,6 % | 10 % | 2,6 % | −5,4 % | −0,6 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.