SUPER ELITE 1 ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −250 315 | 18 972 | −20 926 | 27 720 | 91 866 | 19 384 | 31 743 | 11 757 | 30 087 | 117 661 | 62 531 |
| Resultat før skatt | −255 632 | 9 121 | −43 362 | 16 168 | 74 322 | 17 444 | 29 999 | 10 263 | 27 155 | 114 238 | 61 618 |
| Årsresultat | −200 476 | 3 881 | −45 808 | 9 698 | 54 780 | 13 354 | 22 663 | 7 041 | 19 763 | 88 630 | 46 954 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 424 808 | 1 468 226 | 1 484 702 | 1 460 776 | 1 130 569 | 907 719 | 643 349 | 715 990 | 697 271 | 745 902 | 741 883 |
| Egenkapital | 100 480 | 300 956 | 297 075 | 342 883 | 333 185 | 278 405 | 265 051 | 242 388 | 235 347 | 215 584 | 126 954 |
| Sum gjeld | 1 324 328 | 1 167 270 | 1 187 627 | 1 117 893 | 797 384 | 629 314 | 378 298 | 473 602 | 461 924 | 530 318 | 614 929 |
| Kortsiktig gjeld | 1 324 328 | — | — | — | — | — | 378 298 | 473 602 | 461 924 | 530 318 | 614 929 |
| Egenkapitalandel | 7,1 % | 20,5 % | 20 % | 23,5 % | 29,5 % | 30,7 % | 41,2 % | 33,9 % | 33,8 % | 28,9 % | 17,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.