S RIIS ApS
Årsregnskap 2015–2025, lest fra 11 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | −1 305 | −1 618 | — | −1 430 | — | — | — | 0 | −2 500 | — | −2 500 |
| Resultat før skatt | 321 289 | 216 752 | 448 809 | 714 134 | — | 575 295 | 779 827 | 646 134 | 536 117 | 1 080 833 | 574 119 |
| Årsresultat | 288 311 | 186 084 | 424 565 | 705 290 | 1 616 475 | 575 295 | 779 827 | 646 134 | 536 117 | 1 080 833 | 574 119 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 6 392 653 | 6 221 251 | 6 138 168 | 5 864 735 | 5 223 001 | 3 717 025 | 3 252 330 | 2 605 503 | 2 040 169 | 1 607 452 | 833 619 |
| Egenkapital | 6 333 051 | 6 179 740 | 6 115 656 | 5 808 891 | 5 218 001 | 3 714 525 | 3 249 830 | 2 578 003 | 2 037 669 | 1 604 952 | 624 119 |
| Sum gjeld | 59 602 | 41 511 | 22 512 | 55 844 | 5 000 | 2 500 | 2 500 | 27 500 | 2 500 | 2 500 | 209 500 |
| Kortsiktig gjeld | 59 602 | 41 511 | 22 512 | 55 844 | 5 000 | 2 500 | 2 500 | 27 500 | 2 500 | 2 500 | 209 500 |
| Egenkapitalandel | 99,1 % | 99,3 % | 99,6 % | 99 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 98,9 % | 99,9 % | 99,8 % | 74,9 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 11 av 11 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.