EJERBÆKGAARD STU ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 1 978 764 | 1 078 792 | 1 339 400 | 665 290 | 1 602 755 | 1 239 016 | 1 986 075 | 2 135 438 | 1 625 080 | 1 861 820 | 1 361 705 | 1 313 542 |
| Resultat før skatt | 1 973 672 | 1 081 759 | 1 370 650 | 719 795 | 1 642 884 | 1 275 638 | 2 025 719 | 2 167 375 | 1 655 423 | 1 903 731 | 1 387 077 | 1 298 802 |
| Årsresultat | 1 665 937 | 842 416 | 1 068 275 | 561 133 | 1 280 495 | 993 069 | 1 579 857 | 1 690 376 | 1 290 618 | 1 488 254 | 1 054 714 | 979 744 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 3 602 737 | 2 801 288 | 3 967 895 | 3 462 454 | 4 090 577 | 3 909 402 | 4 102 768 | 4 004 501 | 3 751 500 | 3 196 405 | 2 496 580 | 1 715 997 |
| Egenkapital | 2 924 890 | 2 058 953 | 3 316 537 | 2 848 262 | 3 367 129 | 3 076 634 | 3 583 564 | 3 503 708 | 3 013 332 | 2 622 714 | 1 734 461 | 979 747 |
| Sum gjeld | 677 847 | 742 335 | 651 358 | 614 192 | 723 448 | 832 768 | 519 204 | 500 793 | 738 168 | 573 691 | 762 119 | 736 250 |
| Kortsiktig gjeld | 677 847 | 742 335 | 651 358 | 614 192 | 723 448 | 832 768 | 519 204 | 500 793 | 738 168 | 573 691 | — | 736 250 |
| Egenkapitalandel | 81,2 % | 73,5 % | 83,6 % | 82,3 % | 82,3 % | 78,7 % | 87,3 % | 87,5 % | 80,3 % | 82,1 % | 69,5 % | 57,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.