ELLEVEJ HOLDING ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | −8 013 | −6 750 | −9 125 | −17 750 | −6 500 | — | −7 781 | −12 540 |
| Resultat før skatt | 1 510 568 | 2 063 889 | 2 544 777 | 1 982 117 | 1 196 212 | 916 854 | 97 262 | 286 703 | 111 910 | −132 250 | −21 567 | −101 921 |
| Årsresultat | 1 510 568 | 2 063 889 | 2 544 777 | 1 982 117 | 1 196 212 | 916 854 | 97 262 | 286 703 | 111 910 | −132 250 | −21 567 | −101 921 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 9 558 012 | 8 397 198 | 6 455 553 | 4 028 576 | 3 394 546 | 3 403 248 | 3 410 007 | 3 438 092 | 3 406 929 | 3 000 929 | 3 000 929 | 3 003 710 |
| Egenkapital | 9 551 254 | 8 390 686 | 6 448 797 | 4 021 820 | 2 154 103 | 1 070 891 | 264 637 | 286 238 | 50 535 | −205 739 | −73 488 | −51 921 |
| Sum gjeld | 6 758 | 6 512 | 6 756 | 6 756 | 1 240 443 | 2 332 357 | 3 145 370 | 3 151 854 | 3 356 394 | 3 206 668 | 3 074 417 | 3 055 631 |
| Kortsiktig gjeld | 6 758 | 6 512 | 6 756 | 6 756 | 1 240 443 | 2 332 357 | 3 145 370 | 3 151 854 | 3 356 394 | 3 206 668 | 3 074 417 | 3 055 631 |
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % | 63,5 % | 31,5 % | 7,8 % | 8,3 % | 1,5 % | −6,9 % | −2,4 % | −1,7 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.