TF INV HOLDING ApS
Årsregnskap 2015–2026, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2026
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2026
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | — | — | — | 1 247 600 | 258 816 | 221 600 | 140 160 | −33 142 | 14 682 | 427 567 |
| Resultat før skatt | −609 765 | 1 124 814 | −1 831 474 | 1 600 873 | 109 604 | 1 247 458 | 258 816 | 221 590 | 140 160 | −33 142 | 14 682 | 427 567 |
| Årsresultat | −609 765 | 1 124 814 | −1 831 474 | 1 345 289 | 109 604 | 1 247 458 | 258 816 | 221 590 | 140 160 | −33 142 | 14 682 | 427 567 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 1 272 153 | 2 016 738 | 1 011 292 | 3 216 150 | 1 729 677 | 1 733 072 | 596 214 | 445 398 | 347 620 | 303 922 | 431 326 | 508 505 |
| Egenkapital | 1 262 403 | 2 007 168 | 1 004 354 | 2 953 628 | 1 722 739 | 1 726 134 | 589 276 | 438 460 | 319 868 | 283 108 | 417 450 | 502 567 |
| Sum gjeld | 9 750 | 9 570 | 6 938 | 262 522 | 6 938 | 6 938 | 6 938 | 6 938 | 27 752 | 20 814 | 13 876 | 5 938 |
| Kortsiktig gjeld | 9 750 | 9 570 | 6 938 | 6 938 | 6 938 | 6 938 | 6 938 | 6 938 | 27 752 | 20 814 | 13 876 | 5 938 |
| Egenkapitalandel | 99,2 % | 99,5 % | 99,3 % | 91,8 % | 99,6 % | 99,6 % | 98,8 % | 98,4 % | 92 % | 93,2 % | 96,8 % | 98,8 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.