K. WARMING ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 262 037 | −27 646 | 428 847 | 568 243 | 140 922 | 2 548 | 2 730 | 2 783 | 16 174 | 76 272 | — | — |
| Resultat før skatt | 264 500 | −24 852 | 424 013 | 566 607 | 140 560 | 2 385 | 2 669 | 2 782 | 16 151 | 71 191 | 59 156 | 63 176 |
| Årsresultat | 205 427 | −16 920 | 331 079 | 437 965 | 108 252 | 2 021 | 1 653 | 2 122 | 11 870 | 65 229 | 59 156 | 63 176 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 974 114 | 819 751 | 1 044 701 | 978 842 | 478 556 | 325 795 | 318 925 | 273 165 | 223 535 | 315 130 | 528 385 | 520 493 |
| Egenkapital | 784 729 | 701 303 | 836 023 | 619 344 | 294 379 | 186 127 | 184 105 | 182 452 | 180 330 | 168 461 | 103 232 | 93 976 |
| Sum gjeld | 189 384 | 118 448 | 208 678 | 359 498 | 184 177 | 139 668 | 134 820 | 90 713 | 43 205 | 146 669 | 425 153 | 426 517 |
| Kortsiktig gjeld | 189 384 | 118 448 | 208 678 | 359 498 | 184 177 | 139 668 | 134 820 | 90 713 | 43 205 | 146 669 | 65 059 | 426 517 |
| Egenkapitalandel | 80,6 % | 85,6 % | 80 % | 63,3 % | 61,5 % | 57,1 % | 57,7 % | 66,8 % | 80,7 % | 53,5 % | 19,5 % | 18,1 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.