CompleMedic ApS
Årsregnskap 2014–2025, lest fra 12 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
- Egenkapitalen er negativ (−203 211 kr). Nøkkeltall som bygger på egenkapitalen er utelatt: de ville gitt tall som er riktige og likevel misvisende å lese.
- Rentekostnad er ikke lest fra dette regnskapet, så rentedekningsgrad mangler.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | 2 364 | — | — | — | — | — | −103 281 | −277 809 | 996 742 | −43 127 | −159 604 | — |
| Resultat før skatt | 2 297 | 66 576 | 30 160 | 1 305 | −5 669 | 1 519 | −120 633 | −280 699 | 1 001 617 | — | — | −836 759 |
| Årsresultat | 1 791 | 50 819 | −60 040 | 84 373 | −5 669 | 1 519 | −120 633 | −280 699 | 1 001 617 | −79 378 | −196 362 | −836 759 |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 207 822 | 237 290 | 66 366 | 138 963 | 67 319 | 64 374 | 70 041 | 170 174 | 248 073 | 261 554 | 272 807 | 395 647 |
| Egenkapital | −203 211 | −205 003 | −255 822 | −195 782 | −280 156 | −274 487 | −276 006 | −155 373 | 125 326 | −1 032 499 | −953 121 | −756 759 |
| Sum gjeld | 411 033 | 442 293 | 322 188 | 334 745 | 347 475 | 338 861 | 346 047 | 325 547 | 122 747 | 1 294 053 | 1 225 928 | 1 152 406 |
| Kortsiktig gjeld | 411 033 | 442 293 | 322 188 | 334 745 | 347 475 | 338 861 | 346 047 | 325 547 | 122 747 | 1 294 053 | 1 225 928 | 28 463 |
| Egenkapitalandel | −97,8 % | −86,4 % | −385,5 % | −140,9 % | −416,2 % | −426,4 % | −394,1 % | −91,3 % | 50,5 % | −394,8 % | −349,4 % | −191,3 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 12 av 12 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.