MNM 2013 HOLDING ApS
Årsregnskap 2013–2025, lest fra 13 dokumenter hos Brønnøysundregistrene.
Siste regnskapsår · 2025
Beløp i kroner. Fulle tall i tabellen under.
Nøkkeltall 2025
Regnet ut av tallene vi har lest fra årsregnskapet. Vurderingen under hvert tall er en fast terskel — den sier det samme på alle selskapssider, og rangerer ikke selskapet mot andre på skjermen.
Utvikling
Søylene er driftsinntekter, målt mot det største året. Tallet under er årsresultatet.
Resultatregnskap
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftskostnader | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Driftsresultat | — | — | −7 298 | −6 645 | −6 250 | 28 192 | 248 547 | 376 091 | 224 293 | 168 825 | 205 003 | 1 784 | — |
| Resultat før skatt | — | — | 25 096 | −164 392 | −77 282 | 207 702 | 253 885 | 382 572 | 226 684 | 168 090 | 200 042 | 1 649 | — |
| Årsresultat | 217 737 | −797 105 | 25 096 | −160 306 | −80 318 | 171 910 | 252 997 | 382 258 | 228 042 | 169 819 | 202 338 | 3 494 | — |
| Driftsmargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nettomargin | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Marginer er regnet av tallene i samme kolonne — resultat delt på driftsinntekter — og er ikke oppgitt der driftsinntektene er for små til at forholdet sier noe.
Balanse
| Beløp i NOK | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum eiendeler | 2 017 434 | 1 649 626 | 2 365 167 | 1 817 471 | 2 029 152 | 2 128 860 | 1 991 025 | 1 727 357 | 1 378 352 | 1 199 189 | 1 082 498 | 899 253 | 562 217 |
| Egenkapital | 917 687 | 767 450 | 1 625 555 | 1 659 359 | 1 876 965 | 2 013 783 | 1 897 173 | 1 698 176 | 1 315 918 | 1 087 876 | 918 056 | 596 111 | 562 217 |
| Sum gjeld | 1 099 747 | 882 176 | 739 612 | 158 112 | 152 187 | 115 077 | 93 852 | 29 181 | 62 434 | 111 313 | 164 442 | 303 142 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 1 099 747 | 882 176 | 739 612 | 158 112 | 152 187 | 115 077 | 93 852 | 29 181 | 62 434 | 111 313 | 164 442 | 303 142 | 0 |
| Egenkapitalandel | 45,5 % | 46,5 % | 68,7 % | 91,3 % | 92,5 % | 94,6 % | 95,3 % | 98,3 % | 95,5 % | 90,7 % | 84,8 % | 66,3 % | 100 % |
| Balansen går opp | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja | Ja |
Sammenligning med andre selskaper
Et mediantall er en påstand om en hel gruppe. Vi viser det ikke før vi har lest regnskapet til nesten alle i gruppen — 95 prosent — fordi en median regnet ut fra en tredjedel av en bransje ser nøyaktig ut som en regnet ut fra alle. Under grensen sier vi hvor langt vi har kommet i stedet.
Hvor tallene kommer fra
Tallene er lest maskinelt fra innskannede årsregnskap. Vi oppgir hvilke dokumenter de er lest fra og om balansen går opp, slik at hvert tall kan etterprøves. 13 av 13 leste balanseoppstillinger går opp.
Navn, adresse, bransje og roller hentes fra Brønnøysundregistrene, som er kilden — vi gjentar dem ikke her.